NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO POMOĆNI DJELATNIK/POMOĆNA DJELATNICA ZA NJEGU SKRB I PRATNJU - ASISTENT

Ul. učitelja Vjekoslava Kezele 8

Klasa: 112-01/19-01/03

Urbroj: 2186/05-02/19-06

G. Kneginec, 04. 09. 2019. godine

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13) i članka 43. Statuta Dječjeg vrtića "Bubamara", Upravno vijeće Dječjeg vrtića

Bubamara „ raspisuje

ZA POMOĆNI DJELATNIK/POMOĆNA DJELATNICA ZA NJEGU SKRB I PRATNJU - ASISTENT

U DJEČJEM VRTIĆU

1. VRSTA RADNOG ODNOSA:

• 3- izvršitelj/ica nepuno radno vrijeme ( 15 sati tjedno ) do 30. lipnja 2020. godine

1. UVJETI za radno mjesto asistenta su:

• srednja škola u četverogodišnjem trajanju – bez obzira na smjer

1. Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz pisanu zamolbu potrebno je priložiti sljedeće dokumente u preslici:

• životopis

• dokaz o stečenoj stručnoj spremi

• dokaz o hrvatskom državljanstvu

• potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko djelo iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci

• potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,

107/07 i 94/13), ne stariju od 6 mjeseci

• elektronički zapis radno - pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (izdan u vrijeme trajanja ovog natječaja)

1. Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom  zakonu,dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate  samo pod jednakim uvjetima te je dužan uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju kao i dokaze za ostvarivanje prednosti prema posebnom  zakonu.

2. Pozivaju se osobe iz članka 102.Stavak l.- 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima  njihovih obitelji ( N.N.121/17) da uz prijavu na natječaj i dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja,dostave dokaze iz članka 103. citiranog Zakona.

1. Prijave s traženom dokumentacijom, u omotnici s naznakom „ za natječaj-asistent“ potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu:

Dječji vrtić „ Bubamara „

Ul. učitelja Vjekoslava Kezele 8

1. Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem odnosno nepravodobne i nepotpune, neće biti razmatrane.

2. Rok za podnošenje prijava je osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanja i web stranici Vrtića.

3. O ishodu natječaja kandidati će biti obaviješteni roku od osam ( 8 ) dana od dana donošenja odluke o izboru na web stranici www.vrtic-bubamara-kneginec.hr

Natječaj se objavljuje na mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavnje, na web stranici Dječjeg vrtića „ Bubamara „ i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „ Bubamara“ i traje od 05.09. 2019. do 13.09. 2019. godine.

Predsjednik Upravnog vijeća:

Ivan Trtinjak